Odpalonyy
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uszanowankoo
Uszanowankoo31.10.2023, 18:22 Zgłoś Cheatera
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
#1
Więc tak, proszę HLTV admin - Rosyjski - od momentu kiedy wszedłem na serwer i się przyglądałem dziwnie patrzył przez sciany jest tam również moment kiedy jestem na gali, wychylam i dostaję tap'a gdzie to jest nie możliwe - rozmawiałem już z @SkiLLeR Smile 

HLTV - Od momentu kiedy wszedłem na serwer • https://megawrzuta.pl/download/2da24d4cd...6fd45.html



Pozdrawiam 
Zasłużony
#2
Witam Administracja juz sie tym zajmuje
#3
(31.10.2023, 19:41)Kruu. napisał(a): Witam Administracja juz sie tym zajmuje

Co masz na myśli?
Opiekun Serwera
#4
Brak podanych konkretnych momentów (czasówek) z podejrzanych akcji - mimo, że pisałem, że jest to wymagane
UBT ani administracja nie zamierza się domyślać co autor miał na myśli, o które konkretnie fragmenty demka i zagrania mu chodziło
Mało rzeczowych dowodów i merytorycznych argumentów przemawiających za każdą podejrzaną według autora akcją
Podsumowując
Po osobistej analizie demka dochodzę do wniosku, że nie było akcji, która przykułaby moją uwagi na tyle, że uznałbym ją jako obvious 100% hax
Niektóre "podejrzane" (domniemam dla niektórych) zagrania wynikają z playstyle'u omawianego gracza
Czekam na wypowiedź administracji oraz jeśli ktoś chce się ustosunkować do demka w kwestii oskarżeń proszę przestawić konkretne czasy podejrzanych akcji wraz z argumentacją
Według mnie gracz jest czysty

Ps. Dodam jeszcze, że autor tematu nie podjął się określenia, jakich "wspomagaczy" może według niego używać oskarżany gracz, jest jedynie sugerowane "dziwne patrzenie przez ściany" oraz "niemożliwy 1tap", po raz kolejny ogólniki, to w końcu wh czy aim, a może jeszcze coś innego :> według tego jakim doświadczeniem przestawiał się autor to trochę fuszerka ten temat i mało postarania

Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właściciel
#5
Autor ma 24 godziny na ustosunkowanie się do tego co napisał nasz technik, w przeciwnym razie temat zostanie zamknięty. Pozdrawiam.
[Obrazek: ivYBEsO.gif]
#6
Głownie chodziło mi o wspomaganie celownika oraz możliwe wh, co do czasówek nie ma co jak wspominałem oglądałeś już demko, polecam użyc scaner demo wtedy wszystko się okaże co owy gracz używa - pozdrawiam
Właściciel
#7
Sprawdziłem dokładnie Demo, i nic nie wskazuję aby Admin grał nie czysto.
Co do Admina Rosyjski, nie zgadzam się abyś grał na kącie z Vackem, daję Ci tydzień na zakup nowego steama.
Pozdrawiam.
[Obrazek: ivYBEsO.gif]
#8
pobierz scan demo i tam widać wszystko. pozdro
Właściciel
#9
To dodaj Tutaj ss ze Scamu Demo. Czekam do jutra.
[Obrazek: ivYBEsO.gif]
Właściciel
#10
Autor nie dostosował się do powyższej prośby, temat zostaje zamknięty. Pozdrawiam
[Obrazek: ivYBEsO.gif]